Почна снимањето на третиот дел на „Лоши момци“

Вил Смит и Мартин Лоренс денеска почнаа со снимање на ново продолжение на „Лоши момци“, хит комедијата од 1995 година.

„Прв дена од снимањето на третиот дел, викендов ги гледавме и првите
два. Ќе биде лудо, напиша Смит под сликата од нив двајцата што ја објави
на Инстаграм.

Третиот филм ќе чини 100 милиони долари, а премиерата е закажана за
јануари идната 2020 година.