Tag: Адријана Лима

„Неморално и експлицитно“ Адријана Лима ги налути верниците

Експлицитното видео на Адријана Лима кое е објавено вчера ги разбесни верниците.На снимката што ја направи за „The Love Magazine“ Лима е потполно гола...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот