Tag: Акттуелно

Заев: Коалиција со Груевски е коалиција со режим

„Овој парламент ќе ја штити и спроведува волјата на граѓаните на Македонија, Овој парламент никогаш повеќе нема да се сврти против народните избраници и...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот