Browsing: базилика

Папата Франциско ќе ја пренесе својата традиционална божикна порака од балконот на базиликата Св. Петар во Ватикан напладне по божикната…

Свештениците во Полска организирале забава со вијагра и машка проститутка, а кога работите излегле од контрола морале да повикаат Итна…