Tag: Биното

Во Ферари имаат целосна доверба во Биното

Претседателот на Ферари, Џон Елкан изјави дека му верува на лидерот на тимот, Матија Биното.„Оваа година ние сме помалку конкурентни како резултат на загубата...

Короната ќе ја сотреме, ама корупцијата – јок

Иако од најважните меѓународни адреси, во неофицијална, а богами и во официјална форма, на Македонија и стигнуваат бројни предупредувања дека мора поодлучно да се...

Избор на уредникот