Tag: Божидар Митревски

Младите Митревски и Рушити потпишаа за Силекс

Фудбалскиот клуб Силекс од Кратово, на неколку денови пред почетокот на новата сезона во Првата фудбалска лига, се засили со Божидар Митревски.Осумнаесетгодишниот Митревски, кој...

Короната ќе ја сотреме, ама корупцијата – јок

Иако од најважните меѓународни адреси, во неофицијална, а богами и во официјална форма, на Македонија и стигнуваат бројни предупредувања дека мора поодлучно да се...

Избор на уредникот