Tag: „бомбите“

Спасовски: Има индиции дека „Диво насеље“ се случи за да се...

Постојат индиции дека настаните во кумановско „Диво насеље“ пред четири години се случија за да се спречи објавувањето на „бомбите“, оцени министерот за внатрешни...

Короната ќе ја сотреме, ама корупцијата – јок

Иако од најважните меѓународни адреси, во неофицијална, а богами и во официјална форма, на Македонија и стигнуваат бројни предупредувања дека мора поодлучно да се...

Избор на уредникот