Tag: Брижит Макрон

Брижит Макрон открива: Меланија Трамп живее како во затвор

Речиси сите жени на светот сонуваат барем на момент да се заменат со Меланија Трамп. Можеби не толку заради Доналд Трамп, колку што сакаат...

Интервјуто со Брижит Макрон рекордно го зголеми тиражот на „Ел“

Последниот број на списанието за жени „Ел“, од кое дел и беше посветен на Брижит Макрон, сопругата на францускиот претседател, продаден е во рекорден...

Короната ќе ја сотреме, ама корупцијата – јок

Иако од најважните меѓународни адреси, во неофицијална, а богами и во официјална форма, на Македонија и стигнуваат бројни предупредувања дека мора поодлучно да се...

Избор на уредникот