Tag: ван де банк

Ван де Бек: Лампард имаше големо влијание врз мојата одлука да...

Играчот од средниот ред Дони ван де Бек проговори за неговата преселба од Манчестер јунајтед во Евертон. Фудбалерот е на позајмица до крајот на...

Короната ќе ја сотреме, ама корупцијата – јок

Иако од најважните меѓународни адреси, во неофицијална, а богами и во официјална форма, на Македонија и стигнуваат бројни предупредувања дека мора поодлучно да се...

Избор на уредникот