Tag: Велогден

„Неморално и експлицитно“ Адријана Лима ги налути верниците

Експлицитното видео на Адријана Лима кое е објавено вчера ги разбесни верниците.На снимката што ја направи за „The Love Magazine“ Лима е потполно гола...

Короната ќе ја сотреме, ама корупцијата – јок

Иако од најважните меѓународни адреси, во неофицијална, а богами и во официјална форма, на Македонија и стигнуваат бројни предупредувања дека мора поодлучно да се...

Избор на уредникот