Tag: „Диарио Спорт“

Хакинен: Хонда ќе бидaт сила во Формула 1

Тандемот Ред Бул-Хонда изгледа ќе биде сила во Формула 1.Такво е мислењето на двократниот светски шампион Мика Хакинен, кој го поздрави првиот подиум на...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот