Tag: ХОС

Српски Курир: Груевски го финансирал проусташот што го нападна Заев

Напнатоста во Македонија не се намалува, а на социјалните мрежи се појавија докази, односно фотографии на хулиган кој во македонското Собрание ги напаѓа пратениците,...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот