Tag: шампон

Ако косата ви се замастува веднаш после миењето, тогаш правите грешки

Постојат причини поради кои косата бргу се замастува иако сте ја измиле.Мрсната коса може да биде последица од стрес и лоша исхрана, но и...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот