Tag: Џиана Брајант

Тимот на Леброн, на „Ол-стар“ натпревар ќе настапи со број „2“...

Првата ѕвезда на Лос Анџелес лејкерс, Леброн Џејмс, соопшти дека неговиот тим на НБА „Ол-стар“ мечот ќе игра во дресови со број „2“ во...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот