Tag: 60 милиони евра

ПСЖ понуди 60 милиони евра за Дибала

Напаѓачот на Јувентус, Пауло Дибала, може да замине во Пари Сен-Жермен.Шампионот на Франција понуди 60 милиони евра за аргентинскиот фудбалер, пренесуваат тамошните медиуми.Сепак за...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот