Tag: 8 милиони

Икарди побарал 8 милиони на сезона, за да го облече дресот...

Напаѓачот на Интер, Мауро Икарди постави високи финансиски услови на Наполи, тврди „Калчомеркато“.Аргентинецот побарал плата од 8 милиони евра годишно, што е проблем за...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот