(ВИДЕО) Прес-конференција на премиерот Зоран Заев по лидерската средба

Премиерот Зоран Заев на пресконференција во Владата одговара на новинарски прашања по лидерската средба со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.