Tag: А1он

ССНМ: Бараме казна за напаѓачите

ССНМ најостро го осудува вандалскиот напад врз новинарската екипа на порталот „А1он“, којшто се случи вечерва за време на протестот организиран од неформалната граѓанска...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот