Tag: бина

Брена пак падна на бината (ВИДЕО)

Балканската музичка легенда настапи во Пловдив со комплетниот бенд, со придружба на балетска група и во ритамот на хитовите од осумдесеттите со кои ги...

Короната ќе ја сотреме, ама корупцијата – јок

Иако од најважните меѓународни адреси, во неофицијална, а богами и во официјална форма, на Македонија и стигнуваат бројни предупредувања дека мора поодлучно да се...

Избор на уредникот