Tag: бранат

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ и Мицкоски се единствените кои бранат криминал и штитат...

Единствените кои бранат криминал и штитат криминалци се ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски чија единствена агенда е одбрана на криминалниот режим и неговите остатоци, обвинуваат...

Короната ќе ја сотреме, ама корупцијата – јок

Иако од најважните меѓународни адреси, во неофицијална, а богами и во официјална форма, на Македонија и стигнуваат бројни предупредувања дека мора поодлучно да се...

Избор на уредникот