Tag: бранење

СДСМ: Нема поголем срам и понижување од тоа да браниш криминал...

Нема поголемо понижување од тоа државата 11 години да биде заробена во изолација и сиромаштија за која директен виновник е антинародната ВМРО ДПМНЕ.Нема поголем...

Короната ќе ја сотреме, ама корупцијата – јок

Иако од најважните меѓународни адреси, во неофицијална, а богами и во официјална форма, на Македонија и стигнуваат бројни предупредувања дека мора поодлучно да се...

Избор на уредникот