Tag: бугарски пасош

СДСМ: Данела Арсовска ги лаже граѓаните, го крие бугарското државјанство, за...

Соопштение за јавност„Данела Арсовска ги лаже граѓаните. Нејзиниот обид да креира лажна слика околу себе пропадна.Не е важно како Данела, кандидатката на Груевски се...

Короната ќе ја сотреме, ама корупцијата – јок

Иако од најважните меѓународни адреси, во неофицијална, а богами и во официјална форма, на Македонија и стигнуваат бројни предупредувања дека мора поодлучно да се...

Избор на уредникот