Tag: „Виз eр“

„Виз eр“ ја продолжи до 13 јули суспензијата на сите летови...

Нискобуџетна авиокомпанија Виз eр денеска најави дека како резултат на продолжените рестрикции за патување наменети за сите странски летови од и до Република Северна...

Короната ќе ја сотреме, ама корупцијата – јок

Иако од најважните меѓународни адреси, во неофицијална, а богами и во официјална форма, на Македонија и стигнуваат бројни предупредувања дека мора поодлучно да се...

Избор на уредникот