Tag: „Дипер андерграунд“

Фестивалот „Дипер андерграунд“ денеска и утре ќе се одржи во Скопје

Новиот фестивал на „Авалон продукција“, „Дипер андерграунд“ (Deeper underground) денеска и утре ќе се одржи во Скопје на просторот пред А1 Арената.Организаторите информираат дека...

Короната ќе ја сотреме, ама корупцијата – јок

Иако од најважните меѓународни адреси, во неофицијална, а богами и во официјална форма, на Македонија и стигнуваат бројни предупредувања дека мора поодлучно да се...

Избор на уредникот