Tag: „Камп знае“

Нејмар треба да се откаже од 30 милиони евра годишно за...

Напаѓачот на Пари Сен Жермен се соочува со најважната одлука во неговиот живот, пренесува „Мундо Депортиво“.Според каталонскиот весник, бразилскиот техничар ќе треба да ги...

Короната ќе ја сотреме, ама корупцијата – јок

Иако од најважните меѓународни адреси, во неофицијална, а богами и во официјална форма, на Македонија и стигнуваат бројни предупредувања дека мора поодлучно да се...

Избор на уредникот