Tag: ЦБС

Трамп со порака за Мишел Обама: Ќе видиш нешто што не...

Новоизбраниот американски претседател Доналд Трамп рече во саботата дека Америка е полна со надеж после неговиот избор, како одговор на Мишел Обама која еден...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот