Tag: центлмен

Објавен и вториот трејлер за акцискиот хит „Џентлмен“

Откако на почетокот на октомври пред јавноста беше претставен првиот трејлер за најновиот акциски хит „Џентлмен“, фановите деновиве беа израдувани и со вториот во...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот