Tag: шечеринска

Шекеринска: Бегството на Груевски нема да влијае врз членството во НАТО

Она што се случи со поранешниот премиер Никола Груевски кој избега од државата нема да влијае врз членството на Македонија во НАТО, изјави денеска...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот