Tag: шејлин вудли

Глумицата Шејлин Вудли е во врска со рагбистот Арон Роџерс

Американската глумица Шејлин Вудли, можеби најпозната по љубовната драма „Ѕвездите се виновни“ и „Различна“, е во врска со рагбистот Арон Роџерс.„Тоа е прилично ново....

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот