Tag: Шукер

Бобан и Шукер го спасија Вида

Фудбалерот на Хрватска Домагој Вида ќе игра во полуфиналниот натпревар против селекцијата на Англија и покрај неговиот повик „Слава и на Украина“, што во...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот