Tag: џастин бибер

Џастин Бибер објавува нов албум, прв по пет години пауза

Канадскиот поп-пејач Џастин Бибер, кој се врати во студио по пауза од пет години, нагласува дека ова враќање не му било лесно.– Се соочував...

Инцидент во Велс: Напад со мачета на концерт на Џастин Бибер

На концертот на тинејџерската „икона“ Џастин Бибер, во Кардиф, дојде до напад со мачета.Како што наведуваат медиумите, во нападот нема повредени, а во таа...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот