Tag: џенигфер лопез

Џенифер Лопез ѝ приреди танц в скут на фудбалерката Карла Лојд

Откако американскиот тим го освои Светското првенство, фудбалерката Карла Лојд се почести со присуство на концерт на Џенифер Лопез во њујоршкиот Медисон Сквер Гарден.И...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот