Tag: џенифер анистон

Џенифер Анистон сака да живее 115 години

– Ѕвездата на ТВ-серијата „Пријатели“, Џенифер Анистон, која е на самиот почеток на шестото десетлетие од животот, во интервју за порталот „7 дејс“ изјави...

Познатиот фотопортрет на Џенифер Анистон оди на наддавање

Познатиот разголен фотопортрет на Џенифер Анистон оди на продажба, заради собирање парични средства за борбата против корона-епидемијата во САД.„Мојот драг пријател @markseliger се здружи...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот