Tag: џеп

Куси панталони што ја заменуваат женската чанта

„Куси женски летни панталончиња со додаден џеб со повеќе прегради што заменуваат цела една чанта, е новиот Твитер хит кој досега има над 43.000...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот