Tag: Џејмс Родригез

Арсенал влегува во трката по Џејмс Родригез

Премиерлигашот Арсенал е заинтересиран за играчот од средниот ред на Реал Мадрид, Џејмс Родригез.Според британските медиуми „топџиите“ сакаат да го добијат 28- годишниот играч...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот