Tag: 20 долари

За помалку од 20 долари – една ноќ во „станот“ од...

– Кусо по официјалниот датум на објавување на новата епизода на „Пријатели“ (27 мај), Booking.com понуди уникатно искуство – за помалку од 20 американски...

Короната ќе ја сотреме, ама корупцијата – јок

Иако од најважните меѓународни адреси, во неофицијална, а богами и во официјална форма, на Македонија и стигнуваат бројни предупредувања дека мора поодлучно да се...

Избор на уредникот