Tag: „Jeep“

Јувентус го продолжи договорот со генералниот спонзор „Jeep“

Јувентус договори продолжување на соработката со својот генерален спонзор, производителот на автомобили „Jeep“, за нов тригодишен период, што на актуелниот италијански првак ќе му...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот