Tag: аавион

(Видео) Авион слета на улица во Вашингтон и го сопре полиција

Мал авион морал принудно да слета на улица во Вашингтон, а потоа бил сопрен од полицијата кога застанал на црвено светло.Полицискиот службеник кој го...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот