Tag: Аве Цезар

Скарлет Јохансон е „најисплатлива“ актерка од Холивуд

Триесет и двегодишната холивудската актерка Скарлет Јохансон е прогласена за „најисплатлива“ актерка на годината според изборот на „Форбс“.Филмовите во кои глумела, пред се „Капетан...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот