Tag: Азард

Азар ги собра наградите во Челзи

Ѕвездата на Челзи, Еден Азар, направи „хеттрик“ со освојување на награди во три од традиционалните награди на лондонскиот клуб.Фановите го избраа белгискиот репрезентативец како...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот