Tag: Шерон Стоун

Шерон Стоун домаќин на гала-вечерта на АМФАР за борба против сидата

Глумицата Шерон Стоун ќе биде домаќин на 27- то издание на добротворната гала-вечер, организирана од американската фондација АМФАР за борба против сидата, во рамките...

Шерон Стоун: Мрежести чорапи и фустан кој открива се

После извесно време минато во илегала, актерката Шерон Стоун повторно е во центарот на вниманието и со секој пост на Инстаграм таа инспирира со...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот