Tag: шкорпија

Неделен хороскоп од 5 до 12 декември: Ракот има променливо расположение,...

ОВЕН (21.03-20.4) Работа: Ве обзема идејата да покренете некоја приватна работа. Затегнатите односи со шефовите и лошата атмосфера во опкружувањето може да издвои екипа луѓе...

Неделен хороскоп од 28 ноември до 5 декември: Овенот открива нови...

Овен Работа: Оваа недела ви донесува големо разрешување, особено ако имате недефинирани односи кои не сте ги расчистиле. После прераспределба на задолженијата стигнува неочекуван поттик...

Хороскоп за вторник, 19 ноември: Неповолен период за бунтување на Овен,...

ОВЕН Тежнеете кон слобода, меѓутоа, подобро е да се воздржите затоа што не е поволен период за бунтување. Дисциплинирано и на време извршувајте ги сите...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот