Tag: Шпигл

Германски „Шпигл“ тврди: Рамос бил допингуван во финалето на ЛШ во...

Капитенот на Реал Мадрид, Серхио Рамос, падна на антидопинг тестот после финалето во Лигата на шампиони во 2017 година против Јувентус (4:1), тврди германскиот...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот