Tag: 900 динари

Поскапеа патарините во Србија, од Ниш до Белград – 900 динари

Патарините во Србија од денеска поскапуваат за 12 отсто.Од седум часот утрово во Србија се во сила нови цени на патарините на автопатиштата.Ценовникот со...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот