Tag: YouTube

Падна нов рекорд, „Despacito“ е најгледано видео

Летниот хит „Despacito“ стана најгледано видео на YouTube.Песната на порториканските музичари Луис Фонси и Дади Јенки има повеќе од 2,999 милијарди прегледи, а беше...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот