Tag: црвени ѓаволи

Ибрахимовиќ ја заврши кариерата? Навивачите загрижени, Мурињо песимист

Шок и неверување за Манчестер јунајтед, но и за целиот фудбалски свет.Златан Ибрахимовиќ, најдобриот стрелец и играч на „црвените ѓаволи“, судејќи според се тешко...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот