Tag: Шкорпион 3

Руски инженери направија летечки мотоцикл (ВИДЕО)

Московската компанија Ховерборд успешно го тестираше својот нов изум, машина наменета за едно лице со помош на која можете да се вивнете во воздух.Визуелниот...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот