Tag: Џенифер Лопез

Џенифер Лопез и Бен Афлек стапија вo брак

Џенифер Лопез и Бен Афлек се венчаа во саботата во американската сојузна држава Невада, објавија западните медиуми.Тие двајцата се запознале во 2002 година на...

Џенифер Лопез ќе игра во новиот филм „Мајка“ во режија на...

– Пејачката и актерка Џенифер Лопез се здружува со Нетфликс во акцијата со наслов „The mother“ („Мајка“).Лопез наводно ќе игра смртоносен убиец во приказната,...

Џенифер Лопез: Во 2020 година сфатив што е најважно

Џенифер Лопез ја сумираше 2020 година за своите обожаватели, кога се качи на сцената на доделувањето на Награди по избор на публиката на „Ентертејнмент“...

Џенифер Лопез и Алекс Родригез во реклама за очила за сонце

Новопечените свршеници Џенифер Лопез и Алекс Родригез се поврзаа и во модниот свет, за новата кампања за очила за сонце на брендот Квеј Австралија.„Квеј...

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

По информациите дека ја изневерува Џенифер Лопез, нејзиниот свршеник Алекс Родригез е фотографиран со модринка под окото.Во тој миг тие биле на аеродром во...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот