Tag: џет сет

Сопругата на Род Стјуарт призна дека била злоставувана

Пени Ланкастер, 46-годишната сопруга на рокерот Род Стјуарт, откри дека била сексуално злоставувана на почетокот на нејзината манекенска кариера.Како што рече во емисијата на...

Памела Андерсон жртва на македонскиот „принц“

Италијанската полиција издаде потерница по извесен Стефан Чернетиќ поради тоа што со години се претставувал како „принц од Црна Гора и Македонија“ и на...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот