Tag: Џони Деп

Џони Деп ќе се венча со танчерка од Санкт Петербург

Американскиот актер Џони Деп ќе се венча со 20-годишната танчерка од Санкт Петербург, Полина Глен, објави „Дејли мејл“.Двојката се запознала лани на вечерна забава....

Џони Деп му се „закани“ на Трамп, па се извини

Американскиот актер Џони Деп се извини поради шегата на сметка на американскиот претседател Доналд Трамп која ја кажал на фестивалот во Англија.Трамп на магазинот...

Вилмич, покроце малу!

Во период на големи препирки по социјалите мрежи и „независните“ телевизии за тоа кој е од кого поголем патриот во заштитата од „бугаризацијата“, тукашни...

Избор на уредникот